Klient v bavlnce, aneb co radíme naším klientům

Žádná firma vám nedokáže zaručit, že budete stoprocentně spokojeni s prací každého jejich poradce, i když to některé o sobě tvrdí. Podle průzkumů veřejného mínění lidé už mají po krk poradců, kteří jim vnucují svá řešení bez ohledu na to, zdali je to pro klienta výhodné. Pozitivní skutečností je, že na českém trhu v současné době působí tak velký počet finančních poradců, že by pro vás neměl být problém vybrat si toho, kdo si vás opravdu zaslouží.

Co byste měli od finančního poradce požadovat?

Měl by být schopen zabezpečovat pro vás KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Měl by vám tedy nabídnout nejen pojištění, ale také optimální spořicí a investiční programy a v případě potřeby výhodnou hypotéku či jiný úvěrový program. V neposlední řadě by vám měl pomoci i s řešením vašich finančních obtíží. Pro poradce SMS by to neměl být žádný problém, protože všichni průběžně procházejí náročným vzděláváním zaměřeným na poskytování komplexních služeb.

Tip: Dříve než s poradcem začnete spolupracovat, ověřte si, jestli má možnost a je ochoten pro vás zabezpečit komplexní služby.

Měl by mít možnost SVOBODNĚ vybírat produkty od VÍCE PARTNERŮ

Každý poradce makléřské firmy vám bude tvrdit, že pracuje v nezávislé společnosti. Pravda je, že prakticky žádná z těchto společností, včetně naší, není zcela nezávislá, protože je smluvně svázána s partnery řadou pravidel, která musí při zprostředkování jejich produktů dodržet. Ale na rozdíl od některých jiných společností poradce SMS může pro vás svobodně vybrat jakýkoliv produkt od kteréhokoliv partnera, protože žádný z nich u nás není nijak upřednostněn.

Tip: Dříve než s poradcem začnete spolupracovat, zjistěte si, s kolika partnery jeho firma spolupracuje a zdali pro vás může produkty svobodně vybírat.

Měl by postupovat SYSTEMATICKY

Dříve než vám poradce nabídne své služby, měl by se nejprve seznámit s vaší představou o finančním zabezpečení. Než se podívá do vašich smluv, měl by pro vás zpracovat přehled o sociálních dávkách a důchodech, které můžete očekávat jak v době penze, tak i v případě nenadálých životních událostí. Naši poradci k tomuto účelu využívají náš unikátní poradenský software GALAXY, s jehož pomocí pro vás zpracují tzv. DIAGNOSTIKU OSOBNÍCH FINANCÍ. Tedy odborně zpracovanou analýzu vašich potřeb a cílů. Teprve poté by se měl poradce začít zabývat tím, co máte pro pokrytí svých potřeb sjednáno, jak máte nastaveny produkty, a začít také přemýšlet o tom, jak vám může pomoci co nejefektivněji tyto programy upravit, doplnit či nahradit.

Tip: Vyberte si našeho poradce a nezávazně jej požádejte, aby vám s pomocí GALAXY zpracoval DIAGNOSTIKU OSOBNÍCH FINANCÍ a seznámil vás s tím, jak bude probíhat vaše případná spolupráce.

Co pro vás může udělat poradce
  • Stane se vaším rovnocenným partnerem, který s vámi bude spolupracovat na bázi vzájemné výhodnosti.
  • Zprostředkuje pro vás jakýkoliv standardní produkt prakticky všech pojišťoven působících na českém trhu i řady významných finančních institucí a přitom nebude kohokoliv či cokoliv upřednostňovat.
  • Bude od vás vyžadovat pouze ty informace, které jsou nezbytné k tomu, aby pro vás vykonal službu, o kterou jste jej požádali.
  • Plně se vám přizpůsobí, aby v maximální míře uspokojil vaše potřeby.
  • Poskytne vám kompletní informace, bude vás informovat nejen o plusech, ale také minusech doporučených produktů a nic důležitého před vámi nezatají.
  • S pomocí našeho špičkového poradenského software GALAXY pro vás zpracuje tzv. DIAGNOSTIKU OSOBNÍCH FINANCÍ, a tím pro vás zabezpečí přesné nastavení pojistných částek, spořicích a investičních nástrojů.
abyste se cítili jako v bavlnce