Kariéra v SMS

dělat věci správně se vyplácí

Nastartujte kariéru

ve správném týmu

Poskytujeme našim klientům expertní poradenství a zkušenosti celého týmu. Staráme se, aby se všem vedlo čím dál tím lépe. Přidáte se k nám?

SMS Finance, a.s.

Jsme česká firma a naší společnou touhou je vynikat v oboru. Stále se posouváme vpřed, abychom se udrželi na špičce. Spolupracujeme s renomovanými finančními partnery a jsme schopní nabízet řešení financí opravdu pro každého. U nás budete mít naprostou svobodu ve výběru vhodných produktů pro své klienty a provize vám vyplatíme ještě dříve, než je sami obdržíme.

Benefity

Za dobré výsledky jsou u nás prémie navíc, bez diskuzí a bez nějakých dalších podmínek – jste úspěšní, tak to pocítíte i na vyšších odměnách. Záleží na vašich výsledcích, ne na tom, kolik času prosedíte za stolem. Do jisté míry budete pánem či paní svého času.

Notebook a smartphone

Každý nový poradce SMS může požádat o financování notebooku nebo mobilního telefonu.

Levné volání

Vstupem do vnitropodnikové mobilní sítě získáte levné volání pro celou rodinu. Lze přestoupit i od jiného operátora a ponechat si tak své dosavadní telefonní číslo. Např. neomezené volání a 10GB dat je k dispozici za 299 Kč měsíčně.

Multisport karta

Volnočasovými aktivitami si lidé kompenzují své pracovní vytížení. Pokud jej navíc kompenzují právě pohybem a relaxací, podporují svoji fyzickou i psychickou kondici. S MultiSportkou, kterou můžete mít už od 300 Kč měsíčně, můžete navštěvovat všechna sportoviště, která jsou zapojená do programu MultiSport.

Auto na leasing

Zprostředkujeme Vám výhodný leasing na auta exkluzivních značek. Levnější už to být nemůže.

Podpora vaší kanceláře

Přispíváme na nájem a provoz vaší kanceláře až do výše 80% měsíčních nákladů. Při založení kanceláře financujeme až 50% nákladů na její zařízení.

Reklamní předměty

Reklamní předměty pro vaše klienty jsou k dispozici v našem „e-shopu“ za 1/5 obvyklé ceny.

Intranet

Náš intranet admIN vás o všem informuje lépe, než je běžně zvykem. Nebudete zatíženi administrativou a můžete tak věnovat více času svému businessu.

Software SMS Galaxy

Galaxy je náš unikátní software, s jehož pomocí se metodicky odlišíte od konkurence a zároveň poskytnete klientům poradenství na špičkové úrovni.

Srovnávač na auta a majetek

Naší poradci mají k dispozici profesionální srovnávač produktů všech pojišťoven. Zprostředkovat pojištění auta nebo majetku už nemůže být jednodušší.

Srovnávač pojistných podmínek

Pojistné podmínky bývají rozsáhlé a často nepřehledné, poskytnout klientovi profesionální radu není proto snadné. Na srovnávání pojistných podmínek však máme k dispozici software. Stačí, aby váš klient odpověděl pár dotazů a je to.

Hypokalkulačka

Váš klient žádá úvěr? Znáte všechny aktuální úrokové sazby a ostatní poplatky všech bank? S námi to budete vědět, máme hypokalkulačku.

Asistence při likvidaci pojistných událostí klientů

Vaším klientům poskytneme prvotřídní servis za všech okolností. I těch nepříjemných.

Soutěže

Poradce roku, Poradce čtvrtletí, Úvěrový specialista, Investiční specialista, Manažer roku a další… Naše nejlepší pravidelně oceňujeme a odměňujeme.